Новини

24 червня 2022 року пройшло засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «БОЛГРАДСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» Болградської міської ради Одеської області.

На розгляд конкурсної комісії був наданий один пакет документів від Цоєвої Тетяни Костянтинівни, яка виконує обов’язки директора Болградського ЦПРПП.

Відповідно до порядку, конкурс проводився в два етапи та складався з кваліфікаційного іспиту та співбесіди.

Під час першого етапу Цоєва Т.К. відповідала на 30 питань білету №2 та надала всі правильні відповіді. В ході співбесіди конкурсант відповіла на питання членів комісії щодо виконання основних завдань, покладених на Центр. Результати співбесіди оцінювались за чотирма критеріями: досвід роботи, досягнення, професійна компетентність та особисті якості. За сумою середніх балів, виставлених членами комісії, Цоєва Т.К. отримала максимальний загальний бал за співбесіду – 14.

За підсумками кваліфікаційного іспиту та співбесіди Цоєва Тетяна Костянтинівна оголошена переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «БОЛГРАДСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» Болградської міської ради Одеської області.