Новини

09 червня 2022 року відбулось засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу загальної середньої освіти на території Болградської територіальної громади. 

Начальник відділу освіти, заступник голови конкурсної комісії Ольга Овчаренко нагадала присутнім порядок  проведення конкурсу на визначення опорного закладу загальної середньої освіти на території Болградської територіальної громади, затверджений рішенням Болградської міської ради від 24.02.2022 року № 1061-VIIІ «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на визначення опорного закладу загальної середньої освіти на території Болградської територіальної громади».

Заявка для участі у конкурсі надійшла від одного закладу освіти – БОЛГРАДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ "СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ЛІЦЕЙ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Адміністрація закладу надала повний пакет документів, визначений Положенням, а саме: стратегію розвитку опорного закладу освіти на наступні 3 роки та копії установчих документів.

Директор Болградського НВК Желяскова Т.В. виступила зі змістовною презентацією, в якій відобразила стан матеріально-технічної бази закладу, стан та результативність освітнього процесу в закладі. Тетяна Вікторівна повідомила про рівень забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами, якісний склад та досягнення педагогічного колективу; представила план розвитку закладу освіти.

Оцінивши презентацію закладу та Критерії оцінювання матеріалів, поданих на конкурс, члени комісії, шляхом відкритого голосування, одноголосно прийняли рішення про визначення Болградського НВК переможцем конкурсу.

Висновок та рішення Комісії на визначення опорного закладу загальної середньої освіти будуть подані до Болградської міської ради для прийняття рішення про створення опорного закладу освіти на базі Болградського НВК.

Критерії оцінювання матеріалів, поданих на конкурс 

на визначення опорного закладу загальної середньої освіти 

на території Болградської міської ради Болградським НВК

Протокол

засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на визначення опорного закладу загальної середньої освіти

                   на території Болградської територіальної громади