Новини

17 та 18 березня 2022 року на базі КУ «Болградський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Болградської міської ради, з метою виявлення й розповсюдження педагогічних ідей та інноваційних технологій в освітньому процесі, сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, був проведений Ярмарок педагогічних ідей та інноваційних технологій.

На розгляд членів експертної комісії надали власні методичні напрацювання педагогічні працівники закладів освіти Болградської та Криничненської територіальних громад.  Усього на Конкурс-ярмарок представлено 57 педагогічних розробок. З них, 17 робіт надали педагоги закладів дошкільної освіти, 38 – закладів загальної середньої освіти та 2 програми – працівники Болградського центру дитячої та юнацької творчості.

Роботи, надані працівниками закладів освіти, мають ґрунтовну науково-теоретичну базу, відрізняються змістовністю та практичною значущістю. Найбільш актуальні та цікаві з них будуть розглянуті на подальших науково-практичних семінарах з обміну досвідом та засіданнях предметних методичних комісій.

За результатами Конкурсу-ярмарку членами експертної комісії визначено переможців, яких нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів. Грамоти Болградського ЦПРПП отримали педагогічні працівники, які не посіли призові місця, але зробили значний внесок у розвиток методичної освітньої діяльності.