Новини

8 лютого 2022 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Ця міжнародна календарна подія виникла в 2004 році за сприянням мереж Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

День безпечного Інтернету проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

В закладах освіти Болградської міської ради проведено низку заходів, спрямованих на формування у дітей навиків етичної поведінки в соціальних мережах, прийомів та методів безпечного користування Інтернетом.

Педагоги взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі «Разом для найкращого Інтернету!», який проводився в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Під час події, яка об'єднала освітян всієї країни, був зареєстрований рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах.