Новини

Вісімдесят шість ноутбуків отримали сім шкіл Болградської міської ради в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю», започаткованого Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації України.

Головна мета проєкту – полегшити педагогам організацію освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, осучаснити його відповідно до процесів діджиталізації та цифровізації, а також зробити процес отримання знань більш доступним для здобувачів освіти.

Всього було придбано ноутбуків на загальну сумму 1472318 грн. Вартість одного ноутбука – 17120 грн. В рамках програми ноутбуки придбали на умовах співфінансування – 10% вартості сплачено за рахунок місцевого бюджету.

Болградський міський голова Сергій Димитрієв та заступник начальника відділу освіти Алла Оріховська вручили ноутбуки педагогам закладів загальної середньої освіти Болградської міської ради.

Сучасні ноутбуки, оснащені камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до Інтернету, спрямовані на покращення навчально-виховного процесу. Завдяки новій техніці уроки для дітей стануть цікавішими, адже для вчителів відкрилися нові можливості.