Новини

15 грудня 2021 року пройшла нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Болградської міської ради.

Про організацію роботи ресурсної кімнати у закладах освіти розповіла директор Болградського інклюзивно-ресурсного центру Кунєва М.С. Ресурсні кімнати облаштовані в шести закладах загальної середньої освіти і в Болградському закладі дошкільної освіти №5 «Журавлик» та призначені  для емоційного розвантаження дитини, зняття нервового збудження, зниження рівня тривожності, активізації мозкової діяльності, занять зі спеціалістом в індивідуальному або груповому порядку.

В.о. директора Болградського Центру професійного розвитку педагогічних працівників Цоєва Т.К. провела аналіз проходження курсової перепідготовки педагогами громади в 2021 році. Курсова перепідготовка педагогічних працівників закладів дошкільно та загальної середньої освіти у 2021 році здійснювалася з метою вдосконалення освіти та професійної підготовки шляхом поглиблення, розширення, оновлення їх професійних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду. У контексті неперервної освіти Болградський ЦПРПП здійснював постійний контроль та моніторинг ситуації щодо проходження курсової перепідготовки педагогічними працівниками закладів освіти.

Підсумки роботи закладів освіти Болградської міської ради у 2021 році підбила начальник відділу освіти Овчаренко О.В. Вона підсумувала досягнення шкіл в конкурсі робіт МАН, фахових педагогічних конкурсах, різноманітних тематичних конкурсах, спортивних змаганнях тощо. Роботу закладів дошкільної освіти за рік проаналізувала консультант Болградського ЦПРПП Ільєва І.К.