Новини

В 2021 році, за ініціативою Президента України, стартувала програма «Зелена країна». Вона була започаткована з метою збереження лісового фонду України, належного захисту і відтворення лісів та створення безпечного довкілля. Програма «Зелена країна» – це важлива еко-ініціатива, спрямована не тільки на сьогодення, а й на майбутні покоління. За три роки в Україні мають висадити 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів.

В рамках цієї програми учні, вихованці, працівники Болградських закладів освіти зробили свій внесок в озеленення нашого міста, взявши участь в акції з висадки дерев навколо шкіл та дитячих садків. Загалом було висаджено більше ста п’ятдесяти саджанців дерев.

З метою виховання у дітей шанобливого ставлення до природи, роз’яснення важливості створення лісових насаджень та їх збереження, педагоги провели з дітьми виховні бесіди.

До акції з озеленення шкіл та дитячих садків, а також території навколо них приєднались і інші заклади освіти Болградської громади.