Новини

Щороку 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято було започатковано у 2014 році з нагоди двох доленосних для України подій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, під час яких  українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революцій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України у закладах освіти Болградської міської ради відбулися тематичні заходи: були проведені бесіди та виховні години, організовані виставки дитячих малюнків та плакатів, присвячених героїзму учасників Революції гідності та антитерористичної операції на сході України.

Під час заходів педагогічні працівники розповіли школярам про події в Україні на початку XXI століття, віддаючи шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року–лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.