Новини

 

Напередодні 14 жовтня 2021 року в закладах освіти Болградської територіальної громади пройшли заходи, присвячені Дню захисників і захисниць України. Це свято встановлено з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі.

На честь свята були проведені бесіди, лекції, виховні години, акції пам’яті, військово-патріотичні конкурси, змагання, естафети, на які запрошувались військові, організовані виставки, експозиції в бібліотеках. Учні відвідали музеї та музейні кімнати. Молодші школярі взяли участь у конкурсах малюнків та листівок. Для вихованців дитячих садків провели цікаві тематичні бесіди та розваги.

Також учні відвідували військову частину. Військовослужбовці підготували для учнів пізнавальну екскурсію, розповіли про свою відповідальну та нелегку службу. В свою чергу учні привітали воїнів зі святом, подякували їм за мир і спокій на нашій землі.