Новини

В період з 27 вересня по 04 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Болградської територіальної громади проведено ряд заходів, спрямованих на запобігання булінгу та на розвиток навичок відповідальної та безпечної поведінки, попередження поширення негативних явищ в дитячому середовищі. Заходи були організовані на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 21.09.2021 року. № 34/799-21 «Щодо проведення у закладах освіти Всеукраїнського тижня протидії булінгу».

В школах протягом тижня відбулися просвітницькі заходи, метою яких було інформування учасників освітнього процесу про булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту, обговорювали теми дружби та товаришування, знайомилися з рисами толерантної особистості, виховували почуття емпатії, формували навики безпечної та відповідальної поведінки, займались пошуком конструктивних шляхів виходу з конфліктних ситуацій.

Під час проведення заходів у дитячих садках педагоги підбирали різні форми роботи з вихованцями, використовували інтерактивні ігри, вправи та завдання різного ступеня складності, щоб якомога доступніше, наочніше розповісти дітям про негативні наслідки булінгу та про відповідальність за його вчинення.