Новини

В період з 16 по 18 серпня 2021 року був проведений огляд готовності закладів освіти  до нового 2021-2022 навчального року. Робоча група здійснила перевірку 8 закладів загальної середньої освіти, 9 закладів дошкільної освіти та 2 закладів позашкільної освіти Болградської територіальної громади.

Всі заклади освіти провели серйозну роботу щодо підготовки до початку навчального року.  У громаді немає такого закладу освіти, в якому не була б оновлена матеріально-технічна база: відбувається заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі, вимощень, ремонт або заміна опалювальних систем, будівництво внутрішніх туалетів, огородження території установ, придбання м'якого і твердого інвентарю, меблів, комп'ютерів, проводяться поточні ремонти. Добре підготовлені території закладів – спортивні майданчики пофарбовані, у шкільних дворах та у дворах дошкільних закладів багато зелені, вони доглянуті. Шкільні їдальні підготовлені, технічне обладнання та інвентар в хорошому стані, у харчоблоках зроблений ремонт, школи та дошкільні заклади забезпечені технічною та питною водою. Адміністраціями закладів освіти приділено достатньо уваги оснащенню медичних кабінетів необхідними медикаментами та обладнанням.

Внутрішнє оформлення шкіл, позашкільних і дошкільних закладів відповідає основним вимогам та вимогам Нової української школи. Оформлені стенди з державною та народною символікою України, стенди до Дня Незалежності України, присвячені героям АТО, створені умови для інформування батьків і громадськості про розподіл коштів батьківського фонду.

Вжиті необхідні заходи щодо безперебійного водо-, електро-, газо- та теплопостачання закладів освіти. Своєчасно проводяться публічні закупівлі з усіх предметів закупки та складаються договори. Санітарно-гігієнічний стан усіх закладів освіти задовільний, забезпечено задовільний рівень протипожежної та електрогосподарської безпеки, системи опалення готуються до початку опалювального сезону, котельні пофарбовані, прибрані.

З метою усунення порушень пожежної та техногенної безпеки, виявлених за результатами проведених заходів державного нагляду, у межах фонду бюджету виділено кошти з місцевого бюджету для виготовлення проектно-кошторисної документації на обробку дерев’яних конструкцій горищних приміщень вогнегасним розчином для Оксамитненського ЗЗСО, Владиченського ЗЗСО та Болградського ЗДО №11; заключений договір на виміряння контурів заземлення електрообладнання усіх закладів загальної середньої та дошкільної освіти; закуплені первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники) 85 штук на суму 49 тисяч гривень; здійснено технічне обслуговування 169 вогнегасників; систематично здійснюється технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та газового обладнання усіх вузлів обліку; організоване функціональне навчання для усіх відповідальних осіб керівного складу у кількості 32 особи, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Усі заклади загальної середньої освіти забезпечені підключенням до якісного сигналу WI-FI. Забезпечено технічні можливості учнів та педагогів для роботи з елементами дистанційного навчання. Підручники до закладів освіти довозяться своєчасно.

Завершується комплектування закладів загальної середньої освіти педагогічними працівниками. Організовано підвезення в сільській місцевості учнів та педагогічних працівників.

Заклади загальної середньої освіти забезпечені засобами особистої гігієни та обладнання для роботи в умовах карантину: рідким милом, паперовими рушниками, безконтактними термометрами, дезінфікуючими та антисептичними засобами та засобами індивідуального захисту.