Новини

Завершили свою роботу пришкільні табори, які протягом чотирнадцяти днів працювали при закладах загальної середньої освіти Болградської територіальної громади. За цей час у вісьмох пришкільних таборах відпочили 1222 дитини.

Робота таборів була спрямована на реалізацію прав дитини на повноцінний відпочинок, зміцнення здоров’я, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Творчий підхід педагогів до організації виховної роботи зробив відпочинок в таборах активним, змістовним, корисним, цікавим, допоміг дітям розкрити власні творчі здібності, почерпнути для себе щось нове, порозумітися між собою, пізнати один одного  краще.

Кожен день а таборах був тематичним, не схожим на попередні. Дітям, безумовно, запам’ятались заходи до Днів Конституції, Європи, вишиванки, козацтва, рідного краю, друзів, фантазера, казки, віночка, туриста, мистецтв, краси та мужності, перевтілень, сміху, цікавого дозвілля тощо. Вони співали пісні, танцювали, малювали, приймали участь у вікторинах, конкурсах, майстер-класах, для них організовувались походи та екскурсії. Веселими були різноманітні спортивні змагання, ігри та естафети.

Пришкільні табори завершили свою роботу, залишивши дітям на згадку яскраві емоції та нові відкриття.