Новини

23-24 червня 2021 року пройшли засідання конкурсних комісій для проведення конкурсного відбору кандидатів на  заміщення вакантних посад директорів ВИНОГРАДІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ О.О. БАНЄВАБОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВЛАДИЧЕНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ та БОЛГРАДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ №2 БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

На конкурс подали документи два кандидати на посаду директора Виноградівського ЗЗСО ім. О.О. Банєва (Драганова С.Ф. та Янула С.Г.) та по одному кандидату на посаду директора Владиченського ЗЗСО (Хрісова А.В.) та Болградського ЗЗСО №2 (Калова І.М., чинний директор). Всі вони, за рішенням комісії, були допущені до конкурсу.

В перший день пройшло засідання конкурсної комісії по Виноградівському ЗЗСО ім. О.О. Банєва та Владиченському ЗЗСО. В конкурсі взяли участь Драганова С.Ф. та Хрісова А.В. Кандидат на посаду Янула С.Г. на конкурс не з’явилась. В другий день випробовування проходила Калова І.М. (Болградський ЗЗСО).

Конкурс проходив в три етапи та складався з тестування на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Також кандидати надали відповіді на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Всі конкурсанти показали добрі знання, ерудицію, бачення сьогодення і перспектив розвитку освіти та свого навчального закладу.

За підсумками всіх етапів конкурсу новими директорами закладів освіти Болградської громади на два роки стали: Драганова Світлана Федорівна (Виноградівський ЗЗСО ім. О.О. Банєва); Хрісова Антоніна Василівна (Владиченський ЗЗСО). Калова Ірина Миколаївна очолюватиме Болградський ЗЗСО №2 ще шість років.