Новини

23 червня 2021 року завершився V обласний фестиваль молодих спеціалістів «Педагогічна надія Одещини», який проводиться з метою закріплення молодих спеціалістів у педагогічних колективах, створення умов для зростання їх професійної майстерності, задоволення професійних запитів, організації та проведення культурно-освітньої роботи серед молодих спеціалістів, залучення їх до активного громадського життя.

Обласний етап фестивалю зібрав 21 учасника зі стажем роботи не більше 3 років з 19 територіальних громад Одещини. Болградську міську територіальну громаду представляла Рунтова Анастасія Олексіївна, вчитель фізичної культури Залізничненського ЗЗСО.

В ході змагання молоді педагоги пройшли випробування у формі психолого-педагогічного тестування та показали свої знання, вміння, напрацювання, креативність, сучасність в конкурсі «Урок майбутнього» та фінальному конкурсі, який складався з трьох частин: «Гімн професії», «Світ моїх захоплень» та конкурс без домашньої підготовки у форматі квізу, присвячений 30- річниці Незалежності України на загальну ерудицію та логіку.

За підсумками всіх етапів змагань Рунтова Анастасія Олексіївна показала найкращий результат та посіла І місце.