Новини

09 вересня 2020 року керівники закладів загальної середньої освіти Болградського району взяли участь в онлайн-конференції з начальником управління Державної служби якості освіти в Одеській області Мариною Малік.

В ході конференції увага освітян Болградщини була спрямована на питання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проведення самооцінювання освітньої діяльності та управлінських процесів закладу загальної середньої освіти, як першого кроку на шляху до вдосконалення.

Серйозний акцент був зроблений на питанні забезпечення інформаційної відкритості та прозорості закладів освіти. Згідно зі статтею 30 Закону України «Про освіту» заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та зобов’язані забезпечити відкритий доступ до неї на своїх вебсайтах.

Працівниками управління Державної служби якості освіти в Одеській області була підготовлена та представлена графічна аналітика ведення сайтів шкіл Болградського району, зроблені зауваження, вказано на наявні проблемні питання, окреслені напрямки вирішення та усунення цих проблем.