Новини

З 07 вересня 2020 року всі заклади освіти Болградського району організували проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій. Підставою для цього стало рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Болградської районної державної адміністрації, яка під час свого позачергового засідання встановила в районі «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та запровадила посилені протиепідемічні заходи на території Болградського району.

Заклади освіти втілюють в життя Тимчасові порядки організації освітнього процесу, розроблені адміністраціями шкіл напередодні нового навчального року та затверджені педагогічними радами.

Заняття організовуються та проводяться відповідно до розкладу. Усі заклади загальної середньої освіти забезпечені підключенням до Інтернету та мережі Wi-Fi.

Вчителі працюють в окремих навчальних кабінетах закладів освіти за допомогою ноутбуків, комп’ютерів та телефонів. Для проведення занять використовуються платформи Zoom, Google Meet, Google classroom, Viber, Telegram, Skype.

Учням надаються також аудіо- та відеоматеріали.

В окремих випадках, враховуючи можливості учнів щодо підключення до Інтернету, вчителі організовують індивідуальну роботу в телефонному режимі.