Новини

12 серпня 2020 року пройшла онлайн-нарада керівників закладів освіти Болградського району, на якій було розглянуто питання підготовки до нового 2020-2021 навчального року.

Начальник відділу освіти Болградської районної державної адміністрації Оріховська А.С. зосередила увагу директорів на необхідності забезпечення якісної підготовки закладів освіти до організованого початку нового навчального року та створення безпечних, нешкідливих умов навчання, утримання і праці учасників освітнього процесу.

Вона наголосила на тому, що у 2020 році освітній процес буде організований з врахуванням епідемічної ситуації. Для цього в закладах освіти повинні бути створені робочі групи з питань напрацювання можливих моделей організації освітнього процесу та до 1 вересня 2020 року затверджений тимчасовий порядок відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації у районі.

Керівникам закладів освіти необхідно провести широке інформування батьківської та педагогічної громадськості щодо особливостей освітньої діяльності у новому навчальному році, надати роз’яснення щодо гарантії стовідсоткового забезпечення права осіб на здобуття освіти в різних формах або  їх поєднанні, зокрема в інституційній (очній (денній, вечірній), заочній, дистанційній), та індивідуальній (екстернатній, педагогічного патронажу).