Новини

У березні 2020 року вступив в дію Закон України «Про повну загальну середню освіту», який надає закладам загальної середньої освіти педагогічну автономію. Згідно законодавства з керівниками шкіл припиняються безстрокові трудові договори та одночасно укладаються, за їх згодою, строкові договори (контракти).

З метою виконання вимог законодавства керівники закладів освіти Болградського району отримали для ознайомлення проект контракту та мали змогу висловити свої зауваження і пропозиції до нього.

30 червня 2020 року відбулась нарада керівників закладів освіти району, під час якої начальник відділу освіти районної державної адміністрації А.С. Оріховська обговорила з ними остаточні умови контракту. У зв’язку з карантинними обмеженнями нарада пройшла в онлайн-режимі.

Всі директори закладів загальної середньої освіти району продовжать працювати на своїх посадах. Відповідно до вимог Закону дванадцять керівників підписали контракти строком на шість років, шість керівників, які отримують пенсію за віком, підписали контракт на один рік. Строкові договори (контракти) вступають в силу з 01 липня 2020 року.