Новини

22 січня Україна святкувала одне з найважливих для народу свят - День Соборності. В цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Соборність землі України - духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.

У День Соборності України, з метою  формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму, в закладах освіти Болградського району пройшли різноманітні тематичні заходи. Були проведені уроки, виховні години, бесіди, лінійки, семінари, круглі столи, лекції національно-патріотичного спрямування «Україна - соборна держава», «Ми   українці!», «Україна - єдина соборна держава»,  «Славетні імена України», «Великі творці Соборності», «Соборність України: від ідеї до сьогодення», «Схід і Захід - разом!», «Мій рідний краю, Україно, найкраще місце на землі», «Україна єдина!», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг».

Діти взяли участь у конкурсах малюнків, плакатів, стіннівок, колажів. В бібліотеках були організовані тематичні виставки літератури, присвяченої Дню Соборності України.