Новини

20 грудня 2019 року пройшла церемонія відкриття комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області, який був створений в серпні цього року з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти у закладах освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і забезпечення її системного кваліфікованого супроводу.

У заході взяли участь почесні гості Кучмійов А.В., в.о. голови Болградської районної державної адміністрації, Димитров Д.С., голова Болградської районної ради, Димитрієв С.Г., Болградський міський голова, Оріховська А.С., начальник відділу освіти Болградської районної державної адміністрації, керівники закладів освіти.

Але головними на святі були діти  з особливими освітніми потребами та їх батьки, які віднині зможуть відвідувати центр, в якому для них створені всі необхідні умови – гарний комфортний простір з сучасними зручними меблями, великою кількістю ігрового, розвиваючого, корекційного обладнання.

День відкриття центру став для дітей справжнім святом, на якому вони співали, читали вірші, грали. А ще отримали чудові подарунки – солодощі та розваги з веселими аніматорами.