Новини

Учні Болградської ЗОШ № 3 стали учасниками Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відео-робіт, спрямованих на запобігання проявів усіх видів насильства та травматизму, «Безпечна країна».

Метою конкурсу є виховання молодого покоління, активізація діяльності учнівської молоді щодо запобігання проявам усіх видів насильства та травматизму у закладах освіти.

Школярі надали на конкурс фото, яке закликає замислитись над тим, що булінг може торкнутись кожного.

«Дане фото яскраво демонструє приклад цькування дітей, які відрізняються від інших: зовнішнім виглядом, матеріальним станом, поглядами на ті чи інш речі... Цією світлиною ми намагаємося довести, застерегти дітей не піддаватися цькуванню, насильству, БУЛІНГУ...» , - так описали учні свою фотографію.

Сьогодні фото учнів Болградської ЗОШ №3 входить у топ 10 робіт з найбільшою кількістю набраних голосів та посідає дев'яте місце. Голосування триватиме до 27 жовтня. Отже, ще є час, щоб підтримати наших школярів.

http://dopomogadtp.com/ua/protydiia-bulinhu-tskuvanniu-v-zakladakh-osvity/?contest=photo-detail&photo_id=3895&fbclid=IwAR3fHMBb96wADG_5DouF9mkL92pNucxLdDlTwLlwkSunWiSbJcR99rWnq3o

Фінал конкурсу та визначення переможців відбудеться у листопаді 2019 року. Автори найкращий робіт отримають цінні призи. З кращих фоторобіт створять виставку, а найбільш успішні фото та відео використають для соціальної реклами на телебаченні та в Інтернеті.