Новини

Напередодні Дня працівників освіти педагоги Болградського району отримали у подарунок чудовий концерт, який не залишив байдужим жодного з присутніх.

Вчителів зі святом вітали виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації А.В. Кучмійов, заступник голови районної ради М.М. Садаклієв, начальник відділу освіти А.С. Оріховська, голова районної організації Профспілки працівників освіти Ю.В. Фощан, головні спеціалісти відділу освіти О.В. Овчаренко, І.В. Сафта, Т.Д. Мединська, завідуюча районним методичним кабінетом Т.К. Цоєва. З уст тих, хто прийшов привітати педагогів району, лунали вірші Ліни Костенко, зворушлива «Пісня про рушник», щирі вітання та побажання.

А у якості подарунків до свята всі нарешті дізнались підсумки огляду-конкурсу підготовки закладів освіти району до нового навчального року. Перше місце посіли Болградський НВК, Болградська гімназія, Виноградівська, Табаківська та Каракуртська загальноосвітні школи. На другому – Болградська ЗОШ №2, Городненська, Залізничненська, Калчевська, Кубейська ЗОШ та Дмитрівський НВК. Третє місце вибороли Болградська ЗОШ №3, Василівська ЗОШ та Олександрівський НВК. Колективи цих закладів освіти отримали грамоти і премії.

Три школи, які за результатами ЗНО у 2019 році увійшли до першої сотні серед 417 шкіл Одеської області, а саме – Болградський НВК (24 місце), Болградська гімназія (66 місце) та Каракуртська ЗОШ (87 місце), також отримали грамоти і премії.

Взагалі всіх педагогів очікують премії до свята, а найкращі, хто досягнув значних успіхів  в області, України або навіть на міжнародному рівні, піднялись на сцену та отримали свою цілком заслужену хвилину слави.