29 січня 2020 року стартував конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області.

Відповідно до Порядку конкурсного відбору директора комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської  районної ради Одеської  області (далі –Положення), затвердженого рішенням Болградської районної ради від 28 травня 2019 року № 405-VII «Про створення комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області» та розпорядження Болградської районної державної адміністрації від 24 січня 2020 року № 14/А-2020 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області» відділ освіти Болградської районної державної адміністрації оголошує конкурс  на  заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: директором комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області (далі – ІРЦ) може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів, які необхідно надати  для участі в конкурсі

До конкурсної комісії претендентом на посаду директора ІРЦ надаються такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюватиметься за результатами складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит буде проводитися за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

Орієнтовний перелік питань для проведення іспиту зазначений у додатку до Положення.

Дата початку прийому документів - 29 січня 2020 року.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Одеська область, місто Болград, вулиця Інзовська, 163, відділ освіти районної державної адміністрації, приймальня, до 17 лютого 2020 року.

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області – 21 лютого 2020 року.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Мединська Тетяна Дмитрівна, тел. (04846) 4-12-13, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Адреса офіційного сайту відділу освіти районної державної адміністрації: http://bolgradosvita.budzhak.org/

Відомості про заклад загальної середньої освіти:

Назва:  Комунальна установа «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області

Місце знаходження закладу (юридична адреса): 68702, вулиця Ізмаїльська, 1-А, місто Болград, Болградський район, Одеська область

Умови призначення та оплати праці:

Призначення на посаду директора ІРЦ здійснюється на підставі розпорядження голови Болградської районної державної адміністрації після погодження претендента на посаду директора у Департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та прийняття відповідного рішення Болградської районної ради шляхом укладення контракту строком на три роки за результатами конкурсного відбору та з оплатою праці згідно з чинним законодавством України.

Додатково з умовами участі у конкурсі можна ознайомитись на цьому сайті у розділі КОНКУРС НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА.

На розгляд конкурсної комісії були надані документи Кунєвої Марини Степанівни, яка допущена до участі в конкурсі.

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору директора комунальної установи «Болградський інклюзивно-ресурсний центр» Болградської районної ради Одеської області відбудеться 24 лютого 2020 року в 11.00 в районному методичному кабінеті відділу освіти Болградської районної державної адміністрації.

 

 • МОН рекомендує утриматись від масових заходів 1 вересня

  МОН рекомендує утриматись від масових заходів 1 вересня

  Міністерство освіти і науки України пропонує школам утриматись від масових заходів під час святкування Дня Знань 1 вересня. Про це

  Read More
 • МОЗ надало рекомендації для початку навчального року

  МОЗ надало рекомендації для початку навчального року

  Міністерство охорони здоров'я України затвердило Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину. https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/Nakaz%20MOZ_42.pdf Рекомендації деталізують

  Read More
 • МОН не планує переводити школи на дистанційне навчання

  МОН не планує переводити школи на дистанційне навчання

  Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації. Про це заявила в.о. міністра

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20